Програми для зміни голосу

У даній статті я розповім про програми для зміни голосу, прицип дії яких полягає у перетворенні звуку, який поступає з мікрофону. Програми, звісно, працюють у режимі реального часу . Навіщо такі програми потрібні? Основне призначення — приховати або змінити свій реальний голос щоб забезпечити анонімність в інтернеті, припустимо в голосових чатах чи онлайн-іграх та Skype (Скайпі). Також програми для зміни голосу дозволять розіграти ваших друзів і знайомих. Деякі подібні аудіо утиліти здатні змінювати голос виконавця якої-небудь музичної композиції, що також звучатиме вельми оригінально і забавно. Ці програми також можуть допомогти згладити (виправити) голос, це згодитися, наприклад, для ді-джеїв або якщо ви, припустимо, вирішили записати на звичайнісінький дешевий мікрофон свою пісню. Але, повторюся, що подібне програмне забезпечення, в основному використовується для зміни голосу в Скайпі та інших програмах ip-телефонії.

програма для зміни голосу Voice-Changer-Software-Diamond Voice Changer Software Diamond (скачати) | сайт — досить потужна програма для зміни голосу. Програма дозволить перетворити власний голос на солідний бас або в милий голосок молоденької дівчини. Програма Voice Changer Software Diamond передбачає широкі налаштування для зміни структури голосу: тон, частота, якість і т.п. Ви маєте можливість додати тембр голосу різних тварин: коні, жаби, миші і т.д. Змінений голос можна прослухувати в режимі реального часу. За допомогою Voice Changer Software Diamond допускається говорити чужим голосом в режимі реального часу в таких програмах як Skype, різних голосових чатах, онлайн іграх і інших аналогічних сервісах, а також розіграти друзів і знайомих. Сфера програми даної програми обмежується лише вашою фантазією.

програма для зміни голосу MORPHVOX-Pro-Voice-Changer MORPHVOX Pro Voice Changer (скачати) | сайт — програма для зміни голосу при використанні комп’ютера у якості телефону (наприклад під час розмови за допомогою програм ip-телефонії) і під час он-лайн ігор. Можливе використання різних аудіоефектів. Програма MORPHVOX Pro — Voice Changer сумісна з великим числом онлайн-ігор і програм ip-телефонії. Вона додасть реалістичності в ігровий екшен, змінивши ваш голос до невпізнання. Особливу реалістичність забезпечить можливість використання спецефектів: шум прибою, гул натовпу, робота аеропорту і так далі, тобто ваш співбесідник думатиме що ви знаходитеся на морі, на галасливій вулиці або в аеропорту.

Статті по темі

Ваш коментар
0 коментара(ів)


[ Ctrl + Enter ]