Програми для зміни формату музики (аудіо файлів)

Черговий огляд буде присвячений дуже потрібним і корисним багатьом користувачам програмам для роботи з аудіо файлами, а конкретно для зміни їх формату і якості. Власне зміна формату музики необхідна в тих випадках, коли потрібно зробити формат треків сумісним, наприклад, з mp3 плеєром в телефоні, але заслуга таких програм ще в тому. що можна знизити якість аудіофайлу, що істотно заощадить дорогоцінне місце на ваших флеш-картах, дисках. До того ж, відмітимо, що аудіо файли з бітрейтом вище 256 kbit/s по звучанню не відрізняються від треків з бітрейтом 256 kbit/s (якщо у вас звичайна аудіо система або навушники). Тепер, коли ясно, що і навіщо, почнемо наш огляд! (По темі: доречі, чи знаете ви як скачувати музику з контакту ?)

Програма для зміни формату музики Spesoft-Audio-Converter Spesoft Audio Converter (скачати) — просто конвертер, і нічого більш! Розробники зробили простий, легкий для роботи конвертер аудіо, який повністю справляється зі своїм завданням. Відразу відзначимо, що Spesoft Audio Converter повністю безкоштовна, що дає деяку перевагу в порівнянні з платними утилітами.
Ухил зроблений на зручність і простоту використання — програма є майстром, який ділить весь процес на простих 4 кроки. Вказуємо формат яких аудіофайлів потрібно змінити, потім з 12 підтримуваних програмою форматів, вибираємо той, який і хочете отримати. Наступний крок — налаштування якості, (порада відразу прибрати галочку навпроти «Use variable bit rate» щоб бачити який бітрейт ставимо, 256 kb/s ідеально підійде для якісного звучання, якщо стоїть менше 256 kb/s те, наприклад 128 kb/s, то це означає, що трек вже має такий бітрейт і ставити більше не має сенсу, бо отримаєте файл з великим розміром і таким же по звучанню). Закінчується вся операція вибором теки для збереження отриманого аудіо файлу. Погодьтеся нічого складного. Радимо Spesoft Audio Converter тим, хто не любить довго розбиратися з налаштуваннями програм, адже потрібно виконати лише одну операцію — змінити формат вашої музики і Spesoft Audio Converter зробить все що треба!

Програма для зміни формату музики Total-audio-converter Total audio converter (скачати) | пошук — Тотальний аудіо конвертер, назва відповідає програмі . Робота в Total Audio Converter залишила лише позитивні враження — тут вам досить простий інтерфейс, вбудований плеєр, запис на cd, приємні скіни. Окремо розробники порадували простим інструментом для нарізки треків. Загалом Total Audio Converter схожа на Spesoft Audio Converter тим, після вибору потрібних пісень ви натискуєте «Конвертувати в…» і перед вами майстер зміни формату музики! 7 простих кроків і все готово, причому відзначимо можливість обрізання трека і редагування інформації про виконавця. Все що потрібно програма має при собі — тут навіть і можливість відправити отримані файли по блютусу на ваш телефон, якщо блютус є звичайно. А ще можна відправити на поштовий e-mail і записати на cd. Total Audio Converter також має функцію для копіювання музики з Cd диска.
У функціональному плані одні плюси, є все що потрібно для конвертації (до речі програма підтримує 9 форматів) плюс пару корисних инстументов для обробки. Можливо багато хто користуватиметься Total Audio Converter лише для створення короткого дзвінка на телефон т.к програма відмінно підходить для таких цілей!

Програма для зміни формату музики Easy-CD-DA-Extractor Easy CD-DA Extractor (скачати) — найпопулярніша програма для конвертації аудіо, принаймні, серед російськомовних користувачів. Нічого дивно в цьому немає, адже Easy CD-Da extractor потужна програма для конвертації, обробки, запису музичних файлів. Прекрасне поєднання трьох утиліт — граббінг аудіо компакт- дисків, ковертація аудіо форматів, запис cd/dvd. Набір функцій Easy CD-Da extractor вражає: при граббінгу дисків можна відразу змінити виконавця, аби отримані файли мали нормальні назви, налаштувати обкладинку диска. У конвертері просто перетягуємо мишкою потрібні треки у вікно потім налаштовуєм параметри потрібного формату і якості (у нижній частині вікна на вкладці обробка звуку можна додати в початок і кінець аудіо файлу плавне підвищення і пониження гучності звуку) потім вказуємо програмі теку для збереження, після всього цього тиснемо кнопку конвертувати і чекаємо… І нарешті, на останній вкладці нас чекає утиліта для створення mp3 cd/dvd, cd/dvd audio, диску з різними аудіо файлами і навіть відео dvd диска. Прітензій по роботі Easy CD-Da extractor не виникає, всі операції програма виконує на відмінно!

У огляді Easy CD-Da extractor визнано кращим і він отримує 10 балів!

Статті по темі

Ваш коментар
0 коментара(ів)


[ Ctrl + Enter ]