Програми для запису звуку з комп’ютера (мікрофону): вибираємо найкращу

У цьому огляді я розгляну 4 утиліти, призначення яких полягає в тому, аби записувати звук від вашої звукової плати. Це може бути звук з мікрофону або просто будь-який звук, що генерує ваша звукова система. Загалом, по роботі приведених нижче програмах нічого незрозуміло або складного не побачив, необхідно лише правильно вказати пристрій з якого робити сам запис, а далі лише натискуйте на кружок(запис). Відмітимо, що отриманий запис в деяких утилітах можна ще і обрізати.

Програми для запису звуку з мікрофону комп’ютера

запис звуку з комп'ютера all sound recorder all sound recorder (скачати) — як завжди, почнемо огляд від найбільш простої програми. All Sound Recorder включає дві програми, перша робить запис звуку, а друга це міні аудіо редактор, в якому є декілька простеньких фільтрів для відшліфовування вашого запису. Відредагувавши запис, її зберігаємо в одному з підтримуваних програмою форматів, а їх не так вже багато, всього навсего 3 — MP3, OGG, WAV. До речі, редактор дозволяє працювати не лише із записаними програмою треками, але і з будь-якими аудіо файлами, що поза сумнівом йде лише в плюс.

У налаштуваннях рекордера є можливість налаштувати окрім звукового пристрою, ще і якість звуку і теку для тимчасового зберігання аудіо записів.

Запустивши запис звуку, в головному вікні програми ви побачите візуалізацію, тут слід звернути увагу на те, що при записі з мікрофону частоти зашкалюють, якщо так відбувається, то ви отримаєте звук з хрипами і шипінням . Виправити це можна, понизивши рівень гучності мікрофону в налаштуваннях гучності звуку( або якщо не допомогло те йдемо в налаштування звуку — панель управления>звуки і аудіопристрої і там налаштовуємо гучність мікрофону) або просто поміняти пристрій, у мене відмінно працює на вихідному мікшері звукозапису.

До всіх вищевикладених достоїнств All Sound Recorder додамо ще зручний майстер запису за розкладом, вказуєте дні і час в які потрібно записати, наприклад музику з онлайн радіостанції. All Sound Recorder на мій погляд відмінно підходить для захвату звуку з ігор, фільмів і онлайн радіо, сам користуюся не перший рік. З істотних недоліків бачу лише сильну чутливість програми при записі, як говорив вище, лікується це зниженням гучності в налаштуваннях вашої звукової плати. Розмір: 2.8 mb

запис звуку з комп'ютера mp3recorder PistonSoft MP3 Audio Recorder (скачати) — потужне рішення для запису звуку на ПК через звукову плату. Відразу хочеться похвалити розробників за приємний дизайн програми, і що удвічі приємно — є підтримка російської мови.

PistonSoft Mp3 Audio Recorder відрізняється в кращу сторону не лише дивовижним інтерфейсом, а також багатшим набором функцій, деяких дуже бракує конкурентам. Спеціальна система активації голосом — дуже корисна штука! При активації цього режиму(настройки>голос) програма не записуватиме тишу, думаю згодиться наприклад при записі розмови. Деякі додаткові ефекти згладять звук і зроблять його найбільш чистим, особисто я не користуюся, по моєму звук і так достатнього рівня якості.

За словами розробників програми, її також можна застосувати для оцифрування звуку з аудіо касет, для них напевно програма і споряджена спеціальним еквалайзером, фільтром низьких частот і динамічним посиленням звуку — всі ці інструменти я знайшов у вкладці ефекти.

У іншому, по частині запису звуку програма працює без нарікань, знову ж таки дуже важливо правильно налаштувати пристрій з якого йде захват звуку. PistonSoft Mp3 Audio Recorder також як і All Sound Recorder може записувати за розкладом, налаштування труднощів не викликає.

Без підтримки гарячих клавіш розробники PistonSoft Mp3 Audio Recorder теж не залишили, як і без маленької можливості колірного налаштування внутрішнього віконця утиліти. В цілому, враження позитивне, правда було б ще краще зі вбудованим редактором записів як в All Sound Recorder. Але це вже можна зробити в спеціалізованих програмах. Розмір: 3 mb

Програма для запису звуку з мікрофону UV-Sound-Recorder UV Sound Recorder (скачати) — проста програмка вагою всього 1.5 МБ для запису звуку. Уміє записувати звук як з мікрофону, так і той звук що йде з колонок вашого комп’ютера. Варто відмітити, як тут все просто реалізовано, потрібно вибрати пристрій з якого піде запис (а якщо виникнуть труднощі натискуйте на «нет нужного устройства» і короткий відеоролик покаже швидке налаштування системи). Так само, розробник додав можливість вказати теки збереження і налаштувати якості звуку. Після того, як ви закінчите запис, її можна буде відтворити прямо в програмі!

Програма для запису звуку з мікрофону Free-Sound-Recorder Free Sound Recorder (скачати) — програма дозволяє не лише виконати функції вищеописаного продукту UV Sound Recorder, але і налаштувати автоматичний запис за розкладом або по наявності звуку. Остання функція активує запис з потрібного Вам пристрою (мікрофон, динаміки) лише тоді, коли звук в приміщенні вищого порогу «тиші». Функція згодиться, якщо ви хочете зробити цілодобовий звукозапис, але при цьому не хочете витрачати час на непотрібну тишу.

Інтерфейс мінімалістичний, складається з двох частин. Верхня — індикатор сигналу, управління записом, налаштування і кнопка розгортання нижньої частини, в якій можна вибрати пристрій і прослухати Ваші записи в простому плеєрі, і там же можна видалити непотрібні записи.

Інші функції:

-Формати запису MP3, OGG, WMA, WAV.
-Гарячі клавіші
-Запис за розкладом
-Голосова активація запису
-Автоматичне посилення звуку

Статті по темі

Ваш коментар
0 коментара(ів)


[ Ctrl + Enter ]