Програми для вивчення англійської мови

На сьогоднішній день створено велику кількість комп’ютерних програм для вивчення англійської мови. Нижче я зроблю невеликий огляд найбільш корисних програм на мою думку, всі програми розташовані в алфавітному порядку. (дивіться також по темі: програми для перекладу текстів )

Basic English (скачати)
Програма призначена для вивчення базового словника англійських слів. При своєму маленькому розмірі вона володіє функціональністю своїх побратимів, що мають набагато більші розміри. Словник підібраний викладачами англійської мови з таким розрахунком, що вивчивши його, можна почати розуміти англійську і спілкуватися на ній на початковому рівні.

Business Letters (скачати)
Програма містить декілька сотень ділових листів на найрізноманітніші теми. Проглянувши зразки листів, що цікавлять вас, ви краще засвоїте структуру ділового листа, і правила написання таких листів. У програмі реалізований пошук. Не дивлячись на те, що інтерфейс програми — англійський, управління досить просте і не викликає труднощів.

BX Language Acquisition (скачати)
Програма BX Language Acquisition призначена для вивчення іноземних слів, складених в словники спеціального формату. Слова в словнику розбиваються на вправи, що складаються з певної кількості завдань (слів).

English Grammr in Use (скачати)
Програма, в якій чергуються теоретичні уроки і практичні вправи на англійській. Вправи супроводяться картинками, тому вам буде легко засвоїти матеріал.

English Test (скачати)
Програма — тест, що допоможе визначити ваш рівень знання англійської мови. Програма глибоко тестує ваші знання англійської мови, розраховуючи рівень, виходячи з правил оцінки тестування міжнародного тестування TOEFL.

EnglishCheck (скачати)
Програма призначена для контролю знання англійської мови. Програма виводить речення англійською мовою, а користувачеві необхідно із запропонованих варіантів вибрати граматично правильний.

EnglishWord (скачати)
Програма призначена для контролю знання англійської мови. Дозволяє вам конструювати уроки, для того, щоб потім їх застосовувати для тренувань.

EZ Memo Booster (скачати)
Програма розрахована на збільшення словарного запасу користувача шляхом знаходження кожному англійському слову російськомовного аналогу, або навпаки.

Irregular Verbs (скачати)
Мета програми — допомогти користувачеві вивчити англійські неправильні дієслова. При запуску програми необхідно натискувати на кнопку «Старт», після чого на екрані відображуватимуться всі форми п’яти випадково вибраних неправильних дієслів. Черех 20 секунд (час можна міняти) деякі форми дієслів пропадають з екрану, і користувачеві необхідно заповнити пропуски правильними формами. Програма має невеликий розмір, і дуже ефективна для заучування англійських неправильних дієслів.

Language Memory Bomber (скачати)
Головне призначення програми — допомогти запам’ятовувати іноземні слова за допомогою зорових образів та різних відволікаючих прийомів. Програма має вбудований синтезатор мови, це дозволяє чути звучання слів.

Language Study (скачати)
Програма Language Study призначена для вивчення нових англійських слів і повторення вже вивчених. При запуску програми на екрані постійно знаходитиметься вікно з англійськими словами і перекладом. Розміри вікна, шрифту можна поміняти в налаштуваннях.

Selfln (скачати)
Програма для тренування усної і письмової англійської, використовуючи багатократне повторення матеріалу. З врахуванням часу або без врахування часу. Також присутня можливість конструювати свої уроки — це допоможе освоїти граматику та вчити слова. Можна також робити запис відповідей з мікрофону.

Sentence Exerciser (скачати)
Sentence Exerciser — набір тестів по граматиці англійської мови. Різні вправи присвячені різним темам і правилам. В основному, у вправі потрібно буде вибрати правильну відповідь з декількох варіантів, але не просто клацнути мишкою, а написати відповідь, а, як відомо, при написанні, слова запам’ятовуються набагато краще.

Тренажер перекладу слів (скачати)
Головне призначення тренажеру — вивчення написання слів. Програма допоможе закріпити знання написання перекладів в обидвох напрямках (з англійської на російську та навпаки) із застосуванням статистики по успішності перекладу тих чи інших слів.

Статті по темі

Ваш коментар
0 коментара(ів)


[ Ctrl + Enter ]