Програми для створення музики на комп’ютері: 8 програм

Досить часто чую питання про те, яку програму вибрати для створення музики на комп’ютері? Яка програма буде найкращою для створення музики? І тому я вирішив зробити оглядову таблицю — програми для аудіо, звуку і створення музики. Я представив в цій таблиці 8 основних музичних програм під Windows, в алфавітному порядку. З кожною програмою я особисто добре знайомий, і я думаю, що порівняння вийшли досить об’єктивними. Я намагався скласти таблицю так, щоб кожен комп’ютерний музикант який лише вибирає програму для створення музики на комп’ютері міг розібратися і знайти потрібну для його цілей програму.

Програма Тип Для чого Можливості
Ableton Live (скачати) 660мб Цифрова звукова робоча станція. Для студійної роботи і роботи в реальному часі DJ-інг. Створення композиції, мікшування MIDI і аудіо. Дозволяє створити композицію з нуля в реальному часі.
Adobe Audition 3.0 (скачати) | Adobe Audition 1.5 (скачати) | пошук Аудіоредактор. Зводити звук в surround і мультитрековое мікшуванні аудіо. Підтримує дуже багато аудіо форматів.
Cubase (скачати) | дзеркало Цифрова аудіостанція. Для створення музики. Професійна цифрова музична студія для роботи із звуком. Програма використовується для створення, запису і мікшування MIDI і аудіо.
FL Studio (скачати) | дзеркало | сайт | пошук Синтезатори, музичний редактор. Для створення музики. Програма містить біля 4900 звукових ефектів, що допоможуть редагувати та створювати музику.
Nuendo (скачати) | пошук Цифрова аудіостанція. Професійна комп’ютерна програма, для роботи з цифровим аудіо і озвучуванням відео. Має можливості роботи з аудіофайлами різних форматів, а також з MIDI-даними за допомогою вбудованого секвенсора.
Reason (скачати) | пошук Синтезатори, аудіоредактори. Повноцінна віртуальна музична студія. Також використовується як набір віртуальних інструментів для живого виконання. Reason емулює трэковую стійку зі встановленими в неї аналоговими синтезаторами, семплерами, пристроями обробки сигналу, секвенсорами і мікшерами.
Sound Forge (скачати) | пошук Аудіоредактор. Цифровий аудіоредактор направлений на професійне і напівпрофесійне використання. Редагувати та аналізувати аудіо (вирізувати шматки, обрізувати, накладати різні фільтри та ефекти і тп.), робити цифровий ремастеринг, створювати звукові петлі, очищати старі записи, створювати потокові медіафайли, моделювати різні акустичні образи, та створювати майстер-диски.
WaveLab (скачати) | пошук Аудіоредактор. Для запису і редагування аудіо професійного рівня. Універсальне рішення для професійного мастерингу, з можливістю мультиканального редагування у високій роздільній здатності, відновлення аудіо записів, дизайну і запису семплів, роботи з радіо-бродкастами і фінальної підготовки Сd/dvd продукції.

P.S. Створення музики — справа відповідальна, а як що до її скачування? Дивіться огляд на тему програми для скачування музики з контакту.

Статті по темі

Ваш коментар
4 коментара(рів)
  1. а є така програма щоб створювати dubstep ❓ 💡 ❗

  2. FL Studio (є в списку)
    По створенню дабстеп в цій программі є досить мануалів, наприклад http://www.youtube.com/watch?v=-d_7quXwOXw&feature=player_embedded#!

  3. Соломія

    как скачать

  4. Скачать? Что именно скачать? Вообще и как правило скачать то, что в принципе подлежит скачиванию можно нажав на ссылку(навести курсор ссылку, нажать левую клавишу мышки).


[ Ctrl + Enter ]