Програми для скачування відео з контакту

В соціальній мережі vk.com розміщено багато відео-контенту. Будь-які фільми, програми, чого тільки душа забажає! Скажімо так, контакт — це ютуб номер два. Можна переглядати відео, але якщо необхідно зберегти його, то як це зробити? Іншими словами — як скачати відео з контакту? У цьому нам допоможуть спеціальні програми про які і піде мова у цій статті. (огляд програм для скачування музики з контакту дивіться тут )

програма для скачування відео з контакту lovivkontakte Lovivkontakte (скачати) — це зручна і безкоштовна програма, яка вирішує питання закачування відео і аудіо записів з будь-яких сторінок ВКонтакте. На стіні, а також в розділах аудіозапису і відеозапису з’являться посилання «скачати» і «скачати відео», призначені, відповідно, для закачування аудіо і відео. Тепер вам не потрібно буде шукати вподобані треки через пошукові системи — ви зможете скачати їх прямо із сторінок Вконтакті. LoviVkontakte також має функцію сповіщення про нові повідомлення від ваших друзів.
Колекція аудіозаписів контакту налічує більше 40 мільйонів треків, а відеозаписів — більше мільйона. І тепер ви зможете не лише знайти будь-яку пісню, але і скачати її в пару кліків мишки.

програма для скачування відео з контакту vksaver vksaver (скачати) — програма призначена для зручного і швидкого скачування відео та музики з соціальної мережі Вконтакті. При цьому вам не потрібно вводити свій пароль від сторінки вконтакті і передавати яку-небудь особисту інформацію. Програма представяляє собою плагін для браузерів Google Chrome, Opera, Mozilla Firefox, Internet Explorer і Safari. Програма вбудовується в код сторінки і біля всіх аудіо в відеозаписів з’являється посилання «скачати». Ви можете спокійно завантажити вподобану пісню до себе на жорсткий диск. VKSaver підтримує популярні операційні системи і чудово працює на Windows XP/Vista/7

програма для скачування відео з контакту vkmusic vkmusic (скачати) — ця програма для пошуку по всій мп3 базі скинутих юзерами на сайт. Звичайно ж є функція для скачування аудіозаписів; Ще за допомогою цієї програми можна находитить і скачувати відео з vkontakte, rutube, youtube, redtube; і ще VKMusic можна кориситуватися для скачування файлів з файлообмінників.

програма для скачування відео з контакту VK Video ScriptVK Video Script» — така велика кількість різних програм для скачування відео існує, але хотілося б чого-небудь настільки простого, наскільки це можливо. Кожен з нас рано чи пізно, прагне до самої суті. Ця програма, вірніше навіть не програма, а скрипт, дозволить вам найпростіше скачати потрібні відео-ролики.
Як використовувати? Дуже просто — клацніть по посиланню скрипта вище, виділіть текст скрипту мишкою і перетягніть на ту сторінку (закладку) в браузері із якої ви бажаєте скачати вк-відео. Скрипт спрацює і вверху строніки ви побачите посилання на закачування відео.
Найголовнішим достоїнством цього способу для скачування відео є його компактність: ви зможете його зберігати не у вигляді якої-небудь програми, а в звичайному текстовому файлі адже це просто-напросто скрипт.

програма для скачування відео з контакту vklife vklife (скачати) — проста і багатофункціональна програма за допомогою якої можна: скачувати музику і відео (ще і з інших сайтів таких як YouTube.com), вставляти звичайні зображення на стіни, робити собі статуси в декілька рядів. Що б запустити програму, її не потрібно встановлювати або вводити якісь особисті дані. Скачали — запустили і все.

програма для скачування відео з контакту vkontakte-grabber vkontakte grabber (скачати) | пошук — це абсолютно проста програма, за допомогою якої ви зможете робити захват медіа-інформації з «вконтакті». Її головною особливістю є простота використання, адже для того, щоб скачати потрібний відео-ролик, вам знадобиться просто посилання на сторінку до нього. Після ви натискуєте кнопку скачати і під гучне «ВУАЛЯ!» відео-ролик опиняється на вашому комп’ютері.
Цією програмою користуються в основному для того, щоб скачати відео-матеріал, але також можна скачати музику. Проте, для музики є програми, які справляються з цим краще.

програма для скачування відео з контакту media-browser media browser (скачати) - це програма, яка повністю адаптована під зручне скачування відео-записів з соціальної мережі «вконтакті». Вона не вбудована в браузер, адже має власний вельми простий інтерфейс.
Простота використання зможе не лише вас здивувати, але і дати можливість скачувати матеріал максимально зручно і без зайвих рухів. Програма не має абсолютно нічого зайвого. Лише можливість скачувати в найкращій обгортці, яка допоможе вам знайти ті відео-ролики, які ви вже так давно хотіли скачати на свій комп’ютер.

P.S. При наявності великої колекції відео вам неодмінно знадобиться софт для роботи з ним, наприклад програми для обробки відео або програми для обрізки та склеювання відео.

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Статті по темі

Ваш коментар
0 коментара(ів)


[ Ctrl + Enter ]

Spam Protection by WP-SpamFree