Програми для скачування відео з контакту

В соціальній мережі vk.com розміщено багато відео-контенту. Будь-які фільми, програми, чого тільки душа забажає! Скажімо так, контакт — це ютуб номер два. Можна переглядати відео, але якщо необхідно зберегти його, то як це зробити? Іншими словами — як скачати відео з контакту? У цьому нам допоможуть спеціальні програми про які і піде мова у цій статті. (огляд програм для скачування музики з контакту дивіться тут )

програма для скачування відео з контакту vksaver vksaver (скачати) — програма призначена для зручного і швидкого скачування відео та музики з соціальної мережі Вконтакті. При цьому вам не потрібно вводити свій пароль від сторінки вконтакті і передавати яку-небудь особисту інформацію. Програма представяляє собою плагін для браузерів Google Chrome, Opera, Mozilla Firefox, Internet Explorer і Safari. Програма вбудовується в код сторінки і біля всіх аудіо в відеозаписів з’являється посилання «скачати». Ви можете спокійно завантажити вподобану пісню до себе на жорсткий диск. VKSaver підтримує популярні операційні системи і чудово працює на Windows XP/Vista/7

програма для скачування відео з контакту MusicSig vkontakte MusicSig vkontakte (скачати) — Хоча автономні програми, як клас, не втрачають актуальності, проте частку типових функцій на себе все частіше беруть браузери, точніше, розширення до них. Така ситуація склалася і з шалено популярним трендом «відео та музика в контакті». Відтепер досить встановити відповідне розширення під свій браузер і скачувати відео та музику без допомоги сторонніх програм…
Під Google Chrome звичайно існує своя низка розширень, які дозволяють скачувати медіа-контент із соціальної мережі vc.com. Одне із найпопулярніших пропоную до вашої уваги, це MusicSig vkontakte. Крім своїх основних функцій це розширення також може блокувати рекламу ВКонтакті та додає певний функціонал до меню користувача цієї соцмережі.

програма для скачування відео з контакту vkmusic vkmusic (скачати) — ця програма для пошуку по всій мп3 базі скинутих юзерами на сайт. Звичайно ж є функція для скачування аудіозаписів; Ще за допомогою цієї програми можна находитить і скачувати відео з vkontakte, rutube, youtube, redtube; і ще VKMusic можна кориситуватися для скачування файлів з файлообмінників.

програма для скачування відео з контакту lovivkontakte Lovivkontakte (скачати) — це зручна і безкоштовна програма, яка вирішує питання закачування відео і аудіо записів з будь-яких сторінок ВКонтакте. На стіні, а також в розділах аудіозапису і відеозапису з’являться посилання «скачати» і «скачати відео», призначені, відповідно, для закачування аудіо і відео. Тепер вам не потрібно буде шукати вподобані треки через пошукові системи — ви зможете скачати їх прямо із сторінок Вконтакті. LoviVkontakte також має функцію сповіщення про нові повідомлення від ваших друзів.
Колекція аудіозаписів контакту налічує більше 40 мільйонів треків, а відеозаписів — більше мільйона. І тепер ви зможете не лише знайти будь-яку пісню, але і скачати її в пару кліків мишки.

програма для скачування відео з контакту VK Video ScriptVK Video Script» — така велика кількість різних програм для скачування відео існує, але хотілося б чого-небудь настільки простого, наскільки це можливо. Кожен з нас рано чи пізно, прагне до самої суті. Ця програма, вірніше навіть не програма, а скрипт, дозволить вам найпростіше скачати потрібні відео-ролики.
Як використовувати? Дуже просто — клацніть по посиланню скрипта вище, виділіть текст скрипту мишкою і перетягніть на ту сторінку (закладку) в браузері із якої ви бажаєте скачати вк-відео. Скрипт спрацює і вверху строніки ви побачите посилання на закачування відео.
Найголовнішим достоїнством цього способу для скачування відео є його компактність: ви зможете його зберігати не у вигляді якої-небудь програми, а в звичайному текстовому файлі адже це просто-напросто скрипт.

програма для скачування відео з контакту vklife vklife (скачати) — проста і багатофункціональна програма за допомогою якої можна: скачувати музику і відео (ще і з інших сайтів таких як YouTube.com), вставляти звичайні зображення на стіни, робити собі статуси в декілька рядів. Що б запустити програму, її не потрібно встановлювати або вводити якісь особисті дані. Скачали — запустили і все.

програма для скачування відео з контакту media-browser media browser (скачати) — це програма, яка повністю адаптована під зручне скачування відео-записів з соціальної мережі «вконтакті». Вона не вбудована в браузер, адже має власний вельми простий інтерфейс.
Простота використання зможе не лише вас здивувати, але і дати можливість скачувати матеріал максимально зручно і без зайвих рухів. Програма не має абсолютно нічого зайвого. Лише можливість скачувати в найкращій обгортці, яка допоможе вам знайти ті відео-ролики, які ви вже так давно хотіли скачати на свій комп’ютер.

P.S. При наявності великої колекції відео вам неодмінно знадобиться софт для роботи з ним, наприклад програми для обробки відео або програми для обрізки та склеювання відео.

Статті по темі

Ваш коментар
1 коментара(рів)
  1. Скажіть, будь ласка, як можна скачати відео з діалогу вконтакті. Я й не можу його просто добавити собі на сторінку, тому що користувач, який надіслав мені це відео, закинув його просто в повідомлення, а не собі на сторінку. Встановляла собі програму vkopt, але це нічого не змінило. Всерівно не можу скачати.


[ Ctrl + Enter ]