Програми для скачування музики з контакту

Сьогодні розповім про всі найпопулярніші програми для скачування музики з вконтакту. Дана тема дуже популярна серед користувачів даної соціальної мережі, тому надаю детальний огляд до вашої уваги! Отже почнемо з найпопулярніших программ. (дивіться також огляд на тему програми для скачування відео з контакту )

Програма для скачування музики з контакту vksaver2 vksaver (скачати) — найчастіше, програми для скачування відео і аудіо матеріалу з «вконтакті» живуть окремо від інтерфейсу самого сайту. Тобто для того, щоб скачати потрібний вам матеріал, вам необхідно запустити саму програму, з її допомогою знайти матеріал (що інколи буває складним), що зацікавив вас, і лише після цього приступити до скачування.
Ця ж програма дає вам можливість отримати кнопочку скачати прямо під самим матеріалом. Розповідати наскільки це зручно ми не будемо, а просто люб’язно вам надамо цю радісну можливість.
Крім того, в самій програмі вам не потрібно буде вводити особисті дані, адже це всього лише утиліта для браузеру, за великим рахунком, тому цей спосіб для скачки є одним з найбезпечніших. І досить зручним, до речі.

Програма для скачування музики з контакту lovivkontakte2 Lovivkontakte (скачати) — незамінна програма для скачування аудіо і відеозаписів вконтакті. Програма дозволить зберігати на ваш комп’ютер музику або відео найпростішим способом з високою швидкістю скачування! Чи буде це аудіо або відеозапис вконтакті, біля них, після установки програми, поруч з’явиться кнопка «скачати». Дуже просто і зручно. Також, lovivkontakte, може оповіщати Вас про прихід нових повідомлень від друзів в звуковому супроводі або без.
Плюси програми:
- легке скачування музики вконтакті
- скачування відео вконтакті
- функції ергономічного месенджера вконтакті.
Мінуси програми:
- програма розміщує свою рекламу, за принципом як її розміщує соціальна мережа вконтакті

Програма для скачування музики з контакту vkontakte-dj VKontakte DJ (скачати) — чудова програма для скачування музики з контакту.
Перпеваги даної програми:
1. Об’ємна музична база: безліч стилів і напрямів, починаючи з музики 80-х і закінчуючи dubstep-om. Качайте на свій смак!
2. Зручний інтерфейс: якщо вам незрозумілий який-небудь елемент, наведіть на нього курсор, і побачите спливаючу підказку.
3. Зручна система завантаження файлів: викачуйте файли безкоштовно, безпосередньо, без торрентів, качалок і введень коду кожних 5 хвилин!
4. Багатозадачність: качайте альбми улюбленої групи, при цьому слухаючи абсолютно іншу музику, або переглядаючи відео.
5. Оновлення: після успішної установки, програма перевіряє оновлення при кожному запуску і скачує їх автоматично.
6. Безкоштовність: програма є безкоштовною, якщо вам дуже сильно набрид рекламний банер, його можна прибрати, відправивши sms.
7. Плейлисти: програма використовує плейлисти власного формату «.vkdj». Так само підтримує «.pls» і «.m3u».Також у будь-якій плейлист можна скидати пісни\ відео як скачані на комп’ютер, так і не скачані, аби слухати онлайн.
Допомога в установці:
Програма вимагає flash player для Internet explorer, скачати можна тут http://snvk.ru/soft/install_flashplayer.exe

Програма для скачування музики з контакту vkmusic vkmusic (скачати) — представляємо вашій увазі одну з найзручніших і найпотужніших програм для скачування музики «вконтакті». Перш за все, її головним бонусом є підтримка великої кількості сервісів. Почнемо з її можливостей скачування відео:
- Ви можете скачувати відео не лише з «вконтакті», але і таких відомих сервісів як YouTube, RuTube, Яндекс.Відео, Mail.Ru, Vimeo, RedTube.
- скачувати відео ви можете в HD якості , тобто навіть 1080i буде доступне для скачування.
- вбудовані каталоги відео. Наприклад є каталог 400 популярних мультфільмів у відмінній якості.
Якщо говорити про можливості скачування аудіо, то вони не менш широкі і зручні. Ви можете вибирати не лише довжину пісні, але і її бітрейт, що відразу ж оберігає від низької якості аудіо-матеріалу.
Програма сама по собі має відмінну ергономіку і зручність її використання просто неможливо не оцінити. Практично всі операції ви можете зробити буквально за допомогою пари кліків .

Програма для скачування музики з контакту vklife3 vklife (скачати) — відмінна Програма для для скачування музики з контакту, головний коник якої це універсальність. За допомогою її ви зможете не лише скачувати вподобані вам відео і аудіо записи, але і вставляти в граффіті картинки, та робити довгі статуси. Якщо ви раптом знаходитеся в пошуку універсальної програми для виконання потрібних вам функцій «вконтакті», то ця програма є гідним кандидатом на цей пост.

Програма для скачування музики з контакту vkontakte-music-script vkontakte music script (скачати) — найголовнішим критерієм успішного продукту є простота у використанні. Якщо робити розрахунок саме на це, то представлена тут програма є украй успішною. Суть її набагато простіша, ніж ви можете собі уявити. Наприклад ви прогулюєтеся по музичних просторах «вконтакті» для того, щоб знайти нові пісні потрібного виконавця. Ви вводите в рядок пошуку потрібний текст і під композиціями, що з’явилися, бачите кнопочку скачати. Жодних зайвих дій. Яким чином це виглядає, ви можете побачити на наданому скріншоті.

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Статті по темі

Ваш коментар
0 коментара(ів)


[ Ctrl + Enter ]

Spam Protection by WP-SpamFree