Програми для скачування музики з контакту

Сьогодні розповім про всі найпопулярніші програми для скачування музики з вконтакту. Дана тема дуже популярна серед користувачів даної соціальної мережі, тому надаю детальний огляд до вашої уваги! Отже почнемо з найпопулярніших программ. (дивіться також огляд на тему програми для скачування відео з контакту )

Програма для скачування музики з контакту vksaver2 vksaver (скачати) — найчастіше, програми для скачування відео і аудіо матеріалу з «вконтакті» живуть окремо від інтерфейсу самого сайту. Тобто для того, щоб скачати потрібний вам матеріал, вам необхідно запустити саму програму, з її допомогою знайти матеріал (що інколи буває складним), що зацікавив вас, і лише після цього приступити до скачування.
Ця ж програма дає вам можливість отримати кнопочку скачати прямо під самим матеріалом. Розповідати наскільки це зручно ми не будемо, а просто люб’язно вам надамо цю радісну можливість.
Крім того, в самій програмі вам не потрібно буде вводити особисті дані, адже це всього лише утиліта для браузеру, за великим рахунком, тому цей спосіб для скачки є одним з найбезпечніших. І досить зручним, до речі.

програма для скачування відео з контакту MusicSig vkontakte MusicSig vkontakte (скачати) — Хоча автономні програми, як клас, не втрачають актуальності, проте частку типових функцій на себе все частіше беруть браузери, точніше, розширення до них. Така ситуація склалася і з шалено популярним трендом «музика в контакті». Відтепер досить встановити відповідне розширення під свій браузер і скачувати музику та відео без допомоги сторонніх програм…
Під Google Chrome звичайно існує своя низка розширень, які дозволяють скачувати медіа-контент із соціальної мережі vc.com. Одне із найпопулярніших пропоную до вашої уваги, це MusicSig vkontakte. Крім своїх основних функцій це розширення також може блокувати рекламу ВКонтакті та додає певний функціонал до меню користувача цієї соцмережі.

Програма для скачування музики з контакту lovivkontakte2 Lovivkontakte (скачати) — незамінна програма для скачування аудіо і відеозаписів вконтакті. Програма дозволить зберігати на ваш комп’ютер музику або відео найпростішим способом з високою швидкістю скачування! Чи буде це аудіо або відеозапис вконтакті, біля них, після установки програми, поруч з’явиться кнопка «скачати». Дуже просто і зручно. Також, lovivkontakte, може оповіщати Вас про прихід нових повідомлень від друзів в звуковому супроводі або без.
Плюси програми:
— легке скачування музики вконтакті
— скачування відео вконтакті
— функції ергономічного месенджера вконтакті.
Мінуси програми:
— програма розміщує свою рекламу, за принципом як її розміщує соціальна мережа вконтакті

Програма для скачування музики з контакту vkontakte-dj VKontakte DJ (скачати) — чудова програма для скачування музики з контакту.
Перпеваги даної програми:
1. Об’ємна музична база: безліч стилів і напрямів, починаючи з музики 80-х і закінчуючи dubstep-om. Качайте на свій смак!
2. Зручний інтерфейс: якщо вам незрозумілий який-небудь елемент, наведіть на нього курсор, і побачите спливаючу підказку.
3. Зручна система завантаження файлів: викачуйте файли безкоштовно, безпосередньо, без торрентів, качалок і введень коду кожних 5 хвилин!
4. Багатозадачність: качайте альбми улюбленої групи, при цьому слухаючи абсолютно іншу музику, або переглядаючи відео.
5. Оновлення: після успішної установки, програма перевіряє оновлення при кожному запуску і скачує їх автоматично.
6. Безкоштовність: програма є безкоштовною, якщо вам дуже сильно набрид рекламний банер, його можна прибрати, відправивши sms.
7. Плейлисти: програма використовує плейлисти власного формату «.vkdj». Так само підтримує «.pls» і «.m3u».Також у будь-якій плейлист можна скидати пісни\ відео як скачані на комп’ютер, так і не скачані, аби слухати онлайн.
Допомога в установці:
Програма вимагає flash player для Internet explorer, скачати можна тут http://snvk.ru/soft/install_flashplayer.exe

Програма для скачування музики з контакту vklife3 vklife (скачати) — відмінна Програма для для скачування музики з контакту, головний коник якої це універсальність. За допомогою її ви зможете не лише скачувати вподобані вам відео і аудіо записи, але і вставляти в граффіті картинки, та робити довгі статуси. Якщо ви раптом знаходитеся в пошуку універсальної програми для виконання потрібних вам функцій «вконтакті», то ця програма є гідним кандидатом на цей пост.

Програма для скачування музики з контакту vkmusic vkmusic (скачати) — представляємо вашій увазі одну з найзручніших і найпотужніших програм для скачування музики «вконтакті». Перш за все, її головним бонусом є підтримка великої кількості сервісів. Почнемо з її можливостей скачування відео:
— Ви можете скачувати відео не лише з «вконтакті», але і таких відомих сервісів як YouTube, RuTube, Яндекс.Відео, Mail.Ru, Vimeo, RedTube.
— скачувати відео ви можете в HD якості , тобто навіть 1080i буде доступне для скачування.
— вбудовані каталоги відео. Наприклад є каталог 400 популярних мультфільмів у відмінній якості.
Якщо говорити про можливості скачування аудіо, то вони не менш широкі і зручні. Ви можете вибирати не лише довжину пісні, але і її бітрейт, що відразу ж оберігає від низької якості аудіо-матеріалу.
Програма сама по собі має відмінну ергономіку і зручність її використання просто неможливо не оцінити. Практично всі операції ви можете зробити буквально за допомогою пари кліків .

Програма для скачування музики з контакту vkontakte-music-script vkontakte music script (скачати) — найголовнішим критерієм успішного продукту є простота у використанні. Якщо робити розрахунок саме на це, то представлена тут програма є украй успішною. Суть її набагато простіша, ніж ви можете собі уявити. Наприклад ви прогулюєтеся по музичних просторах «вконтакті» для того, щоб знайти нові пісні потрібного виконавця. Ви вводите в рядок пошуку потрібний текст і під композиціями, що з’явилися, бачите кнопочку скачати. Жодних зайвих дій. Яким чином це виглядає, ви можете побачити на наданому скріншоті.

Статті по темі

Ваш коментар
0 коментара(ів)


[ Ctrl + Enter ]