Програми для прослуховування музики: порівняння популярних аудіо плеєрів

Найулюбленіше заняття середьостатистичного користувача інтернету — це скачування музики (доречі ви в курсі як скачувати музику з контакту ? ). Але мало скачати музику, треба її ще якось і прослухати, бажано з комфортом та максимально доступною якістю. Програвачі аудіо файлів допоможуть вам у цьому, на даний момент їх створено безліч, у тому числі і безкоштовних. Проте, по-справжньому якісних аудіо плеєрів не так вже багато. Тому у цьому огляді порівнюватимуться, на нашу думку, найбільш вдалі. Для порівняння ми вибрали Foobar2000, AIMP, Winamp і від Windows бере участь Windows Media Player.

 

аудіо плеєр wmp windows media player (скачати) | сайт — я думаю, відомий якщо не всім, то більшості. Як аудіо програвач він функціональний, та і інтерфейс у нього непоганий. Але чомусь всі наполегливо його уникають, навіть ті, кому практично все рівно який плеєр грає. У Windows Media Player відносно зручно створювати бібліотеку аудіо файлів. Але для цього інформація з тегів (виконавець, пісня і так далі) має бути в порядку і це стосується не лише Windows Media Player. У роботі музичної бібліотеки є невеликі, але неприємні мінуси. Наприклад, якщо в інформації про пісні з доданого альбому заповнена однакова кількість полів, то все відображатиметься добре. Але якщо хоч в одному з треків буде заповнено більше або менше полів, то при сортуванні по альбомах наш альбом відображуватиметься вже декілька разів.

 
аудіо плеєр AIMP AIMP (скачати) — це повністю безкоштовний програмний продукт російських розробників. Тому при використанні російського інтерфейсу немає проблем з незрозумілими меню і функціями, як це буває з неякісним перекладом. Плеєр звичайно не зовсім ідеальний, але він постійно доопрацьовується. Мені дуже сподобалася можливість ставити опцію «Поверх інших вікон» не на весь плеєр, а на різні його режими. Наприклад, в мінімізованому режимі активувати опцію, а в розгорнутому ні. AIMP взагалі з точки зору використання дуже зручний. У нім багато невеликих на перший погляд навіть не зовсім потрібних функцій, але вони позбавляють від великої кількості непотрібних дій. Наприклад, зайде до вас друг або подруга, і попросять записати їм, скажімо, на флешку пісню, що грає в даний момент. І аби не шукати цей файл, Ви просто можете скористатися пунктом «Відправити файли» з контекстного меню трека.

 
аудіо плеєр winamp winamp (скачати) — давно і багатьом відомий, але розглянемо ми його саме як аудіо плеєр. Зроблений Winamp дуже якісно і багато інших плеєрів підтримують використання доповнень для нього, не виключення і вище описаний AIMP. Але по деяких можливостях він поступається плеєру AIMP і навіть Windows Media Player’у. З плеєра AIMP не завадило б перейняти деякі можливості управління файлом з плей листі, а з Windows Media Player можливість програвання звуку без відображення відео. Великим плюсом для плеєра є доступність інформації по створенню обкладинок для нього. Тобто якщо вам щось не подобається в зовнішньому вигляді або в управлінні, то це можна виправити, створивши свою обкладинку або знайти більш відповідну в мережі інтернет.

 
аудіо плеєр foobar2000 foobar2000 (скачати) — відразу відзначу, що плеєр Foobar2000 не має міні варіанту як попередні плеєри. Він як би розрахований не просто для програвання аудіо файлів, а для роботи з ними. Напевно тому він не має такого «розписного» інтерфейсу як інші. Його дуже зручно використовувати, наприклад, у випадку якщо на якому-небудь невеликому заході звук видається з комп’ютера. Оскільки в нім непогано організований пошук і сортування по різних значеннях.

 

Висновки

На мою думку, для офісу або домашнього використання краще підійде плеєр AIMP. Плеєр Winamp теж не поганий, але тут вже більше працює його бренд. А ось якщо потрібно побути в ролі ді-джея, то тут кращим вибором буде Foobar2000 за його добре організований пошук.

Статті по темі

Ваш коментар
0 коментара(ів)


[ Ctrl + Enter ]