Програми для проектування інтер’єру: найкращі варіанти

Програми для проектування інтер’єру — це не лише інструмент професійної діяльності, але і захоплююче дозвілля для дизайнерів-аматорів. У інтернеті у вільному доступі можна скачати програми для проектування інтер’єру, які допоможуть втілити у віртуальну реальність ваші найсміливіші побажання. Професіонали ж не уявляють своєї діяльності без 3D-помічників.

На сьогоднішній день на допомогу професіоналові приходять різні програми для проектування інтер’єру. Вони допомагають не лише створити тривимірну модель майбутнього приміщення, але і підібрати колірне рішення, вибрати дизайн освітлення, матеріал підлоги, стель і так далі. Але і аматор (звичайний користувач без підготовки і спецзнань) не залишається в строні, для кожного рівня підготовки існує відповідне програмне забезпечення. Але усе по порядку. Отже…

Програми для проектування інтер’єру: для досвідчених користувачів

проектування інтер'єру 3d-studio-max 3d studio max (скачати) | сайт — це одна з найпопулярніших програм серед професіоналів. Вона дає можливість створити майбутній інтер’єр аж до вибору варіантів щетини на швабрі. Крім того, програма передбачає різні доповнення, які дозволяють значно розширити стандартні можливості комп’ютерного забезпечення.

проектування інтер'єру ARCHICAD ARCHICAD (скачати) | сайт — ця програма дозволяє створити проект будинку вашої мрії, починаючи з фундаменту і до дизайнерського оформлення. Всі елементи інтер’єру можуть бути спроектовані до найдрібніших подробиць. Після створення макету програма дозволяє проглянути отриманий результат у вигляді тривимірного зображення.

проектування інтер'єру AUTOCAD AUTOCAD (скачати) | сайт — ця програма призначена в основному для створення креслень, вона здатна створити макет найсміливішої ідеї.
Це досить складні програми проектування інтер’єру і розраховані на професійний рівень користувача.

проектування інтер'єру planit planit (скачати) | пошук — для салонів-магазинів існують більш специфічні програми, точніше сказати, менш професійні і вимогливі, такі як Planit Millenium . Дане програмне забезпечення покликане зробити акцент на підбірку майбутніх меблів саме в дане житлове приміщення, враховуючи особливості розміру, планування, освітлення, колірних рішень і так далі. Згідно заданим параметрам Planit Millenium надасть на вибір декілька варіантів майбутнього житла. Окрім тривимірної моделі, програма також дозволяє накреслити проект вибраного інтер’єру, аж до шаф і інших деталей. Якщо клієнтові важко визначитися в правильності і ергономічності розташування того або іншого предмету, Planit Millenium пропонує вибрати один із запропонованих нею варіантів.

Що стосується аматорів-дизайнерів, тим кому не потрібна проектна документація і якість деталей, вони можуть скачати безкоштовні програми для проектування інтер’єру в мережі інтернет.

Програми для проектування інтер’єру: для аматорів

проектування інтер'єру sweet-home-3d sweet home 3d (скачати) | дзеркало | пошук — лідер подібного роду програм. Програма призначена для тих, хто не володіючи спеціальними навиками роботи з подібним софтом, прагне таки швидко розробити дизайн інтер’єру. Вона дозволяє на льоту створювати плани будь-яких приміщень, розставляти меблі, розміщувати вікна та двері. При цьому всі дії відображаються у вікні тривимірного вигляду з режимом візуалізації, що зручно налаштовується. Невеликий розмір дистрибутива — всього біля 34 Мбайт.

проектування інтер'єру floorplan3d floorplan3d (скачати) | сайт

проектування інтер'єру 3D-home-architect-home-design-deluxe
3D home architect home design deluxe (скачати) | пошук— ця програма теж заслуговує на увагу.

Таким чином, в даний час існує безліч програм для проектування інтер’єру, які здатні задовольнити вимоги кожної конкретної аудиторії. Головне, точно усвідомити свої потреби і можливості і підібрати програмне забезпечення, відповідне даним критеріям.

Статті по темі

Ваш коментар
0 коментара(ів)


[ Ctrl + Enter ]