Програми для проектування будинків

Враховуючи величезну різноманітність програм для проектування будинків необхідно, перш за все, визначитися з об’ємом робіт, майбутнім зовнішнім виглядом будинку і попереднім плануванням приміщень.

Всі програми для проектування будинків підрозділяться на професійні програми для проектування будинків і звичайні, призначені для користувача, який не має спеціальних знань і навиків. Розглянемо детальніше програми, розраховані на звичайних користувачів.

програма для проектування будинків ArCon-Eleco-2010 ArCon-Eleco-2010 (скачати) | сайт | пошук | відеоуроки — переваги і можливості програми полягають в наступному: по-перше, спочатку створюється план будинку, що відтворений в деталях, а потім все це можна розглянути в об’ємі та кольорі. Якщо виникають які-небудь зауваження за проектом, то їх відразу ж можна відкоректувати. Дана програма для проектування будинків, звичайно ж, розрахована на професійний архітектурний підхід зі всіма витікаючими. Особливу популярність програма отримала в Європі.
Вона стане відмінним помічником для тих, хто шукає вже готові рішення, оскільки має величезну бібліотеку з вже готовими варіантами проектування будинку, включаючи варіанти з використанням різних видів матеріалу. Ця програма для проектування будинку також відтворить весь запланований дизайн будинку, приміщень в найдрібніших його деталях, мало того, за бажанням користувача допоможе спроектувати і ландшафтний дизайн вашої ділянки.

програма для проектування будинків floorplan3d FloorPlan 3D (скачати) | пошук | відеоуроки — величезною популярністю і попитом, як у звичайних аматорів, так і у професіоналів користується програма FloorPlan3D . Сама назва вже говорить про те, що весь проект буде представлений в 3D вигляді. Головні і явні переваги цієї програми полягають в наступному: можливість проектування, починаючи від всього плану будівлі до найдрібніших деталей дизайну приміщень; точний розрахунок витраченого матеріалу в штуках, літрах, метрах і підрахунок всіх матеріальних витрат за даним проектом. Програма дуже проста у використанні, підійде для будь-якого рівня користувачів, які шукають нескладну програму для дизайну кімнат свого майбутнього будинку (квартири).

програма для проектування будинків proekt-2-2 Проектування дерев’яних будинків 2.2 (скачати) | пошук — ця програма для проектування дачних будинків, житлових будинків, заміських будинків. Суть проектування в даному «продукті» полягає в тому, що програма сама по собі розрахована на споруду будинків з використанням як прямокутних дерев’яних брусів, так і оциліндрованих колод і відповідно до їх розмірів, діаметром і положенням поперечних вирізів і створюється проект ( сайт програми http://www.sdr.ru/ ).

Не менш популярні у сфері професійного будівництва і відповідно проектування такі програми як АРХІКАД 15 (скачати) | сайт , яка вразить своїми надможливостями і особливою ідеологією та K3-Коттедж 6 Професіонал (скачати) | пошук , яка буде відмінною підмогою при будівництві дерев’яних будинків і розробці ландшафтного дизайну земельної ділянки.

Статті по темі

Ваш коментар
2 коментара(рів)
  1. Скачал архив с программой FloorPlan-3D-Design-Suite. Архив распаковал, установил программу, но она не запускается, выдает: The serial number is missing or incorrect. Please re-install FloorPlan. При установке программы никакой ключ или номер не требовался. Дайте ссылку на рабочую программу или подскажите, почему не устанавливается программа, на которую Вы ссылаетесь.

  2. Пробуйте по торренту скачать, например http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=3031463 , судя по отзывам с прогой все ок
    Или вот еще копия без торрента — http://dfiles.ru/files/9fpa2988h (не устанавливал\не проверял)


[ Ctrl + Enter ]