Програми для обробки відео

Редактори відео стали однією з найпопулярніших категорією програм. І це недивно, оскільки навіть звичайна камера сучасного мобільного телефону дозволяє зняти відеоролик, який не лише не соромно показати своїм друзям, але і викласти в інтернет (доречі, чи знаєте ви як скачати відео з контакту і які для цього потрібні програми?).

Софту для обробки відео розроблено багато, але незалежно від своїх можливостей, більшість програм схожі одна на одну навіть інтерфейсом. Практично всі програми дозволяють вирізувати фрагменти (дивіться також огляд на тему програми для обрізки та склеювання відео), склеювати їх, накладати аудіодоріжку, додавати різні ефекти і так далі.

Окрім обробки відео файлів, подібні програми можна використовувати і для створення відео з фотографій (проте, є спеціальні програми для створення слайдшоу, по яким є окремий огляд ). Звичайно, всі програми по обробці відео містять в собі різний набір інструментів, але, загалом, більшість навіть безкоштовних програм здатні привести в порядок домашнє відео, прибравши з нього все зайве і доповнивши необхідними елементами, наприклад відповідним текстом.

скачування музики з контакту Windows-Live-Movie-MakerWindows Live Movie Maker (скачати) | дзеркало — покращений наступник програми Windows Movie Maker, яка входила до складу операційних систем Windows, включаючи Windows XP. Програма містить більший (в порівнянні з Windows Movie Maker) арсенал засобів для редагування, вдосконалена і можливість експорту отриманого відео. Після створення ролика його можна не лише зберегти, але і викласти відразу на такі популярні ресурси як YouTube, Facebook та ін.

Джерелом для обробки можуть бути не лише збережені на комп’ютері файли, але і імпортовані прямо з відеокамер, флешок, мобільних телефонів. Фактично за допомогою інструментів програми ви можете створити досить вражаючий відеокліп. Розширений і перелік форматів, які підтримує програма, але, не дивлячись на те, що доданий формат 3GP, програма як і раніше не працює з FLV. Звичайно, Windows Live Movie Maker не позбавлений недоліків, але він безкоштовний, простий в освоєнні і для звичайної обробки файлів будь-який користувач може скористатися одним з шаблонів і буквально за декілька хвилин отримати практично ідеальне відео.

скачування музики з контакту Videomach Videomach (скачати) — ще одна непогана програма для редагування відео, яка підійде як для роботи з відео файлами, так і для створення ролика з фотографій. Окрім редактора, в Videomach є функція конвертера форматів. Що ж ще уміє дана програма? Окрім простих маніпуляцій з відео, тобто розділення файлу на частини і з’єднання різних відео файлів, програма дозволяє синхронізувати відео і аудіо, уповільнювати відтворення заданих фрагментів, накладати аудіодоріжку на відео, і, головне, допоможе налаштувати самі різні кодеки. Програма має русифікатор, що дозволяє більш повно зрозуміти всі тонкощі роботи і оптимально використовувати її можливості.

скачування музики з контакту VirtualDub VirtualDub (скачати) — напевно, найпопулярніша безкоштовна програма для редагування відео файлів. В основному програма орієнтована на роботу з форматом AVI, хоча підтримує інші популярні формати. Особлива цінність програми полягає в тому, що в порівнянні з іншими аналогічними продуктами вона не пред’являє жодних серйозних вимог до системних ресурсів і відрізняється хорошою швидкодією.

Програма справляється зі всіма основними операціями редагування відео, окрім цього підтримує налаштування кодеків і уміє різноманітити відеоролик непоганими відеоефектами, наприклад, розмиттям, поворотом, зміною яскравості. В процесі обробки програма може зменшити файл, що є ще одним її плюсом, оскільки розмір звичайного файлу AVI чималий. У програмі можна також поекспериментувати зі своїми аудіо файлами. В основному програма заслужила на довіру у користувачів і є проміжним етапом для освоєння серйозніших відео редакторів, таких як Adobe Premier або Ulead Media Studio.

P.S. Це був огляд програм для обробки відео, дивіться також огляд програм для обробки фотографій.

Статті по темі

Ваш коментар
0 коментара(ів)


[ Ctrl + Enter ]