Програми для нарізки музики

Багато хто стикається з проблемою вибору потрібної програми для нарізки музики або інших аудіо-файлів. Даний огляд написаний, аби допомогти у виборі найзручнішої програми для нарізки музики. Отже, почнемо:

програма для нарізки музики mp3DirectCut mp3DirectCut (скачати) — мабуть, найпростіша у використанні програма для нарізки аудіо у форматі mp3. Має незвичайно легкий і зрозумілий інтерфейс в якому розбереться навіть моя бабуся. З легкістю нарізуватиме вам потрібні файли і швидко їх збереже. mp3DirectCut працює виключно з mp3 файлами! Раджу цю програму всім тим, хто качає багато музики з інету і при цьому не любить зайвих заморочок.
Доречі, про скачування музики — раджу ознайомитися з оглядом на тему — програми для скачування музики з контакту.

програма для нарізки музики FreeAudioDub FreeAudioDub (скачати) — практично копія mp3DirectCut. Дана програма дозволяє без декодування нарізувати музику. FreeAudioDub має вбудований програвач, а це, погодьтеся дуже потрібна річ, оскільки при нарізці mp3 необхідно слухати те, що ми там нарізуємо.

програма для нарізки музики GoldWave GoldWave (скачати) — відмінна програма для нарізки музики, єдиний мінус — багато всяких непотрібних опцій. Зате працює GoldWave аж з 9 аудіо-форматами, і дозволяє перекодувати з одного в іншій. А ще дана штука уміє не лише нарізувати і перекодувати музику, але ще і записувати її на CD — це просто чудово!

програма для нарізки музики Audacity Audacity (скачати) — дана програма призначена не лише для нарізки музики, основне її призначення — запис голосу. Багато хто використовує цю програму для запису підкастів або кустарних домашніх треків. Що стосується функціонала: він дуже широкий і дозволяє робити безліч маніпуляцій із звуком. Audacity вміє зберігати аудіо в різних форматах. Але якщо ви все-таки шукаєте простоти, то цю програму слід обійти стороною.

програма для нарізки музики Direct-MP3-Splitter-Joiner Direct MP3 Splitter Joiner (скачати) — програма, що дозволяє не лише нарізувати музику, але і сполучати її. Великим плюсом програми є те, що вона зберігає файли після нарізки без втрати якості (оскільки не робить додаткових рекомпресій). Великий мінус — програма платна!!!

Статті по темі

Ваш коментар
0 коментара(ів)


[ Ctrl + Enter ]