Програми для чистки реєстра та диску

Феншуй сучасних комп’ютерів свідчить, що залізо потребує безпосередньої підтримки порядку. Необхідно постійно виносити сміття, тобто розкладати музику і документи по місцях, чистити корзину, не допускати щонайменшого завалу робочого столу. Це ж стосуєтьсся реєстру та жорсткого диску комп’ютера. У даному огляді ми розглянемо найкращі безкоштовні програми подібного плану.

ПРОГРАМА ДЛЯ ЧИСТКИ РЕЄСТРУ ccleaner ccleaner (скачати) — одна з найкращих програм це CCleaner. Цією програмою можна очистити систему і реєстр в цілому безпечно і швидко, звільнивши його від всілякого сміття, кукісів, старих ключів, історії відвідин ресурсів, тимчасових файлів і так далі.
Програма має тонкі налаштування. Наприклад, користувач може вибрати, які саме браузери необхідно чистити і що конкретно, і, звичайно ж, що краще взагалі не чіпати.
Якщо ж Ви не вмієте чистити реєстри, тобто, як зробити це максимально безпечно незнаєте, то дане то при чищенні реєстру система запропонує створити резервну копію всієї інформації і при необхідності знову відновити.
Через дану програму також можна видаляти різні програми, в тому числі і з автозапуску, а також відновлювати систему безпосередньо з контрольних точок.
Звичайно, дана програма підтримує і російську мову, яку користувач може вибрати в налаштуваннях. Також для зручності існує і портативна версія, яка не потребує установки.

ПРОГРАМА ДЛЯ ЧИСТКИ РЕЄСТРУ auslogics-registry-cleaner auslogics registry cleaner (скачати) — ще одна програма для чищення реєстру — Auslogics RegistryCleaner. З щонайширшими можливостями і абсолютно безкоштовна.
Дана програми видалить всі непотрібні записи з реєстру, самостійно виправивши ключі. Крім того, може зробити відкат створених змін, якщо раптом щось не так піде.
Інтерфейс системи простенький, після процесу перевірки з’явиться список категорій, які потребують виправлення. Сама важливість всіх виправлень виділяється кольором.
Окрім цього, в утиліті є можливість налаштування самого списку виключень, тобто того списку по якому не здійснюватиметься сканування. Таке корисним є те, що передбачені такі ситуації, коли постійно знаходяться і ніяк не можуть виправитися ті або інші помилки. Дані ключі в принципі можуть бути заблоковані певною запущеною корисною програмою, наприклад антивірусом.
За словами розробників, нашкодити програма для реєстру ніяк не може, оскільки працює в принципі по умовчанням лише з безпечними категоріями. Отже можна сміливо використовувати в цих цілях дану програму.

ПРОГРАМА ДЛЯ ЧИСТКИ РЕЄСТРУ TweakNow-PowerPack-Professional_1 TweakNow PowerPack Professional (скачати) — програма сканує реєстр, а потім видаляє всю застарілу інформацію та інше реєстрове сміття. Крім того, система може створювати різного роду резервні копії вашого реєстру.
Розібратися в утиліті просто, хоч і самої російської мови тут немає. Також програма має модуль для видалення інших програм, функцію роботи з автозавантаженням, функцією дефрагментації реєстру.
Програма крім всього також не зачіпає всілякі важливі для системи різного роду компоненти. Тому, за словами авторів, програма ніяк не може зашкодити роботі системи.

ПРОГРАМА ДЛЯ ЧИСТКИ РЕЄСТРУ cleanafterme-4 cleanafterme (скачати) | сайт — безкоштовна програма для очистки реєстру. Завдяки простенькому інтерфейсу даної програми користувач може швиденько виконати все необхідне. Варто просто відзначити галочкою все те, що потрібно видалити або виправити. Окрім того, для кожного параметра існує невеликий опис, хоч і на англійській.
За допомогою утиліти можна стерти корзину, тимчасові теки, журнал подій. Окрім чищення системних реєстрів утиліта може чистити кеш, видаляти всі збережені паролі і стирати історію. Але тут потрібно бути обережним, оскільки програма не робить резервну копію.

Статті по темі

Ваш коментар
0 коментара(ів)


[ Ctrl + Enter ]