Огляд програм для запису CD\DVD дисків

Не дивлячись на широке використання флешок і переносних вінчестерів, на сьогоднішній день все ще використовують диски для передачі інформації. Запис диска — тривіальний процес, який не повинен забирати багато зусиль і часу. У цій статті ми проведемо ретельний підбір необхідного програмного забезпечення для створення і запису образів, завантажувальних дисків, аудіо і відеодисків. Вибір програми безпосередньо залежить від підготовки користувача, його потреб і переваг.

програма для запису CD\DVD BurnAware-Free BurnAware Free (скачати) | сайт — самою відповідною програмою для використання непідготовленому користувачеві є BurnAware Free . Прога для тих, кому потрібно «просто записати диск». Легкий, покроковий, простий, логічний інтерфейс забезпечить користувачеві легкий запис будь-якої інформації на диск. BurnAware Free — це безкоштовна програма для некомерційного використання. За допомогою даного програми можна записувати образи (.iso) на диск.

Характеристика BurnAware Free:

— Запис мультисесійних і простих дисків DVD\Blu-ray\CD.
— Запис аудіо CD.
— Запис відео DVD.
— Підтримка всіх інтерфейсів.
— Перевірка запису дисків.
— Підтримка Юнікоду і CD-Text.
— Відсутність в інсталяційному пакеті реклами і шпигунських модулів.
— Швидка швидкість збору інформації для всіх носіїв.

програма для запису CD\DVD Ashampoo-Burning-Studio-Free Ashampoo Burning Studio Free (скачати) — універсальна програма для некомерційного використання. На відміну від BurnAware Free це програми має багато можливостей і досить просте у використанні. Інтерфейс орієнтований на виконання конкретних завдань, в нім легко розібратися. Дана програма чимось схожа на Nero, але Ashampoo Burning Studio Free «важить» значно менше.

Характеристика Ashampoo Burning Studio Free:

— Оновлення і запис даних на диски \Blu-ray\DVD\CD.
— Простий, легкий інтерфейс.
— Можна створювати обкладинки лейблів, альбомів, буклетів.
— Швидке очищення RW-дисків.
— Конвертація музики.
— Автоматичне налаштування параметрів.
— Налаштування і збереження проектів.

програма для запису CD\DVD ImgBurn ImgBurn (скачати)
— на третьому місці нашого списку. ImgBurn — найпотужніше рішення для запису дисків! Розширені налаштування, багаті можливості виділяють програму серед інших. Але в ImgBurn є мінус — це його інтерфейс, в якому легко заплутатися непідготовленому користувачеві. Функція DVDInfoPro дає можливість відображувати і аналізувати дані «прожигу» (рівень буферизації, швидкість запису) під час запису даних на диск.

Характеристика ImgBurn :

— Підтримка безлічі форматів образів дисків.
— Створення аудіо CD з будь-якого аудіо-формату.
— Створення HD DVD\DVD\ Blu-ray дисків.
— Автоматичний пошук оновлень даної версії в Інтернеті.
— Незручний інтерфейс.

Статті по темі

Ваш коментар
0 коментара(ів)


[ Ctrl + Enter ]