Огляд безкоштовних відеоплеєрів для Windows

Хороший музикант може зіграти «Політ джмеля» хоч на кофемолці, але з відео зовсім інша справа. На чому ж дивитися відео?

безкоштовний відеоплеєр kmplayer kmplayer (скачати) — насправді плеєр виглядає зовсім не так страшно, як на офіційному скриншоті. Софтіна зручна, але ця зручність виражається купою налаштувань, багато з яких лякає рядового користувача. Всі налаштування корисні і частково прописані в російській версії. Єдиний недолік — якась проблема із згортанням в трей, в іншому ж прога не має рівних.

При установці на всі питання відповідайте ствердно. Навіть якщо з’явиться питання «Продати душу дияволові?», тисніть ОК. По формату плеєр грає все, що можна тільки подивитися, включаючи навіть FLV .

Кориcні фішки програми:
-Тупо запам’ятаєте Ctrl+Alt+G — це серйозно полегшить вам життя при пошуку потрібного кадру.
-Скріншот з KMPlayer робиться натисненням кнопок Ctrl+Alt+C.

безкоштовний відеоплеєр media-player-classic media player classic (скачати) — програма встановлюється разом з пакетом кодеків K-Lite, вона теж безкоштовна, як і самі кодеки, які у вас напевно є. Як наслідок, в свіжіших версій K-Lite свіжіша версія Media Player Classic. Останні версії по дефолту пропонують підписатися на відтворення всього відео, що є на ПК. Це відповідь на питання, коли хтось дивується, звідки у нього взявся цей плеєр.

Не дивлячись на свій спартанський інтерфейс, прога потужна. Відображує практично всі формати відео, є багато зручних налаштувань.
Корисні фішки програми:
-перегортання кадрів — кнопками «Управо» і «Вліво» на клавіатурі (на відміну від KMPlayer — тут крок один кадр, а не 5 сек.).
-пошук за часом здійснюється простішим поєднанням клавіш: Ctrl+G.

безкоштовний відеоплеєр vlc vlc (скачати) — теж непогана програма, в основному через можливість передачі потокового мовлення (IPTV). Перехід на вказаний час здійснюється Ctrl+T (англійське t).

З копіюванням екрану в буфер обміну не дружить категорично, принаймні та версія, що є у мене (начеб як остання). Збереження кадрів пропонується робити через «Знімок» самим геморройнішим чином: заздалегідь потрібно встановити шлях для збереження в Налаштуваннях і тільки потім можна буде знайти картинки.
По дефолту картинки плюхаються чи то в «Мої документи», чи то в «Documents and Settings / Current User».

Інші популярні і не дуже плеєри по суті — красиві табуретки з обмеженим набором функцій. Я не сперечатимуся про те, що у когось з них «тепліша картинка» або «м’якший ламповий звук» — у більшості фільмів, що гуляю в інеті, якість настільки сміхотворна, що про які-небудь «спецефекти» говорити не доводиться. До того ж ніхто не забороняє вам встановити скільки завгодно плеєрів на своєму ПК.

P.S. Перегляд — переглядом, а як щодо редагування цього відео? Тут вам стануть у нагоді програми для обробки відео та програми для обрізки та склеювання відео.

Статті по темі

Ваш коментар
0 коментара(ів)


[ Ctrl + Enter ]