Інтернет радіо: 8 програм для прослуховування радіо

Що з’явилося раніше: курка чи яйце? Якщо це питання до цих пір викликає суперечки, то відповідь на інше: “хто був першим — радіо або тв?” знають всі. Отже не забудемо програми для інтернет радіо, слухати яке прямо на комп’ютері вельми зручно. Звичайно, ми не зможемо збільшити швидкість Вашого інтернет-каналу, проте в цьому огляді допоможемо вибрати класну програму для комфортного прослухування радіо.

програма для прослуховування радіо radiosure radiosure (скачати) — програма дозволяє прослуховувати безліч станцій (біля 25000), сортувати їх по мові, країні, жанру і назві пісні. Ви також можете додати нові станції і включати різні параметрів налаштування, які працюють від гарячих клавіш для запису радіо. Існують різні способи слухати RadioSure — через основний інтерфейс, згорнутим в меншій бар, або звести до мінімуму повністю на панелі завдань. RadioSure — дуже зручна програма і є багато плюсів, що дозволяють однозначно рекомендувати її користувачам, проте, безкоштовна версія дещо урізана (є можливість запису пісень, проте якщо не встиг на почтаток, то він не буде записаний), що, тим не менше, не заважає наслоджуватись прослуховуванням інтернет радіо. Pro-версія додасть вам ще декілька корисних «плюшок». Я, наприклад, користуюся саме цією програмою. Проте , скільки людей, стільки і переваг, тому не зайвим буде провести огляд «конкурентів».

програма для прослуховування радіо radiocent radiocent (скачати) — безкоштовна програма, яка безумовно, заслуговує на увагу. Коротко про функціонал — присутні десятки тисяч радіостанцій, проте частина з них буває недоступною, що часто засмучує. Є можливість запису радіоефіру, при чому пісні записуються цілком, навіть якщо ви почали запис не спочатку (буфер виручає). Якщо би не наявність «битих» радіостанцій, то ця програма мабуть би стала фаворитом цього огляду. Але це звання дісталося наступній програмі.

програма для прослуховування радіо screamer radio screamer radio (скачати) — якщо ви любите слухати музику через інтернет, то ця програма якраз для вас. Будучи безкоштовною, вона володіє значним функціоналом при всій своїй простоті. Все що потрібно, це мати під рукою інтернет. Screamer Radio включає понад чотири тисячі радіо станцій і, звичайно ж, регулярне поповнення бази. Станції багатьох країн, різних жанрів, все це поєднується в простоті управління програмою. Російські радіостанції знаходяться в розділі Asia.
Також є функція запису музики у форматі mp3. Навіть якщо ви почали запис не з початку композиції, можна записати її повністю, перша частина буде завантажена з буфера.
Програма працює з багатьма потоками: Icecast MP3, Shoutcast, WMA, Icecast OGG Vorbis, ААС. І в програма включена корисна функція конвертації з ААС, WMA в MP3 і Vorbis OGG в MP3.
Для зручності окрім простої версії, є версія портативна, яка не вимагає установки, її потрібно просто Скачати і запустити.
Приємно, що програма підтримує російську мову. І завдяки зручності, надійності та безкоштовності Screamer Radio заслужила на пошану у багатьох користувачів радіопрограм.

програма для прослуховування радіо all-radio all radio (скачати) — дуже гідний представник програми для інтернет радіо. По-перше, з її допомогою можна слухати улюблену музику онлайн. All Radio при запуску підключається до декількох серверів баз даних, звідки і бере величезні списки радіостанцій — Di fm, Європа плюс, Love радіо і багато-багато інших (більше 3000). Вибираєте країну в категорії, а потім назву радіостанції. Дуже забавно було послухати китайське радіо.
Якщо у Вас є особливі переваги, то станцію можна додати у вибране, аби наступного разу не витрачати час на пошук хвилі.
По-друге, за допомогою All Radio можна записати радіо з інтернету в mp3. У налаштуваннях запису вибирається бітрейт від 32 до 320 Kb/s, обмеження тривалості трека, формат (mono, stereo, j-стерео і duo).
До цього всього додамо зручний пошук радіостанцій, можливість створити свою радіостанцію, налаштування зовнішнього вигляду програми за допомогою скінів. А ще All Radio зроблена не лише для инет радіо, але і для перегляду інтернет тв а також його запису (але зараз не про це).
Такі багаті можливості, де ж каверза, може коштує це диво декілька сотень? Ні, ця програма для радіо безкоштовна, але в ній вбудований рекламний банер. Але його незабаром просто перестаєш помічати, а якщо врахувати функціонал програми, то цей маленький недолік можна і не брати до уваги.

програма для прослуховування радіо radioclickerradioclicker (скачати) — існує безліч програм для прослухування інтернет радіо, а так само для перегляду телевізійних каналів через інтернет. Програма Radio Clicker займає серед них далеко не останнє місце.
А все тому, що якість її на високому рівні, в арсеналі багато радіостанцій і каналів і хороший функціонал. Звичайно, подібні програми коштують грошей, і тут є ще один приємний сюрприз. Є Lite версія, яка поширюється безкоштовно. Функцій у неї куди менше в порівнянні з Pro версією, так само як і радіостанцій, їх всього 126.
Але комусь може вистачити і цього хоч би для того, щоб ознайомитися з програмою перш, ніж купувати версію Pro. Вона включає вже 577 станцій і безліч функцій, такі як запис, визначення назви мелодії, оновлення бази станцій.
Всі версії Radio Clicker підтримують скіни і мають зручний російськомовний інтерфейс. Що стосується відео, то програма дозволяє дивитися картинку в хорошій якості.

програма для прослуховування радіо rarmaradio rarmaradio (скачати) — досить потужний інструмент для прослухування і запису радіо онлайн і перегляду інтернет tv. Проте, платний, коштує це задоволення 39$, але є 15 — денний безкоштовний варіант використання демо-версии.
Звичайно, включена російська мова, інтерфейс досить лаконічний, радіостанції розбиті на категорії: жанри, регіони . Росія тут знаходиться в регіоні Європа, і серед знайдених радіостанцій можна зустріти Радіо Максимум, Love радіо, Relax FM і інші відомі.
Можна додати свою станцію, управляти вибраним, шукати радіостанції, дивитися історію, переглядати і записувати декілька станцій одночасно в таких відомих форматах як MP3, WMA, ААС і OGG. Параметри запису теж вибираються: лише поточний трек, все підряд, розбивати на пісні або не розбивати.
Загалом, можливостей і фішок прослухування інтернет радіо в програми RarmaRadio дуже багато. До хорошого звикаєшся дуже швидко, думаю, після 15-денного терміну Вам не захочеться розлучатися з цією програмою.

програма для прослуховування радіо nexus-radio nexus radio (скачати) — безкоштовна програма для інтернет радіо. Безкоштовна, але при першому запуску просить реєстрацію. Російської мови в інтерфейсі немає.
Зате є більше тисячі радіостанцій, редактор тегів, еквалайзер, можливість записувати композиції, планувальник запису, перегляд історії, підтримка плагінів. Також Nexus Radio дозволяє знайти і Скачати музику з інтернету.
У програму також вбудований простий Audio Trimmer, за допомогою якого можна редагувати аудіо записи.
Самі станції розбиті по жанрах, по країнах розбиття немає і це не дуже радує. Також якщо ви вибрали який-небудь жанр і список станцій почав оновлюватися, потрібно чекати до кінця, дію не відмінити.
Але в цілому Nexus Radio — досить непогана безкоштовна програма для радіо в інтернеті.

програма для прослуховування радіо radioto4 Радіоточка (скачати) — а ось простий приклад програми для радіо в Інтернет. Радіоточка підійде тим, у кого немає мети записувати треки з радіо, просто послухати улюблену музику онлайн. Зручний список найпопулярніших радіостанцій (більше 200) і відсутність реклами роблять Радіоточку дуже привабливою.
Функцій в цій програмі для інтернет радіо по мінімуму: регцлювання гучності звуку і можливість додавання улюбленій радіостанції у вибране. А більше тут і не потрібно. Приємно, що Радіоточка абсолютно безкоштовна.

Висновок

Ось і закінчився огляд на сьогодні. Сподіваюся, розглянуті програми для інтернет радіо дозволять вам провести немало приємних годин з вашими улюбленими радіостанціями або телеканалами, і серед них Ви знайдете те, що шукаєте.

Інтернет радіо і справді дуже зручна річ. Адже як приємно слухати онлайн радіо, не відходячи від робочого місця і безкоштовно. Крім того, можна вести запис музики. Успіхів!

Статті по темі

Ваш коментар
0 коментара(ів)


[ Ctrl + Enter ]