Безкоштовний відео конвертер — вибираємо кращий з трьох

Хочу все відразу, і безкоштовно! По-вашому, це звучить нахабно? Можливо… Але часткове це бажання все ж можна виконати. Принаймні, у сфері конвертації відео, аудіо і зображень. Представляємо вашій увазі три програми, кожну з яких можна назвати фабрикою по конвертації мультимедіа. Який відео конвертер вам більше до душі — у результаті вирішувати вам.

відео конвертер format factory format factory (скачати) — справжній комбайн по конвертації відео, музики та ще і конвертер фотографій. Як всі порядні фабрики, програма має конвеєр. Тобто послідовно конвертує в заданий формат набір файлів. Наприклад, ви можете «сказати» програмі: «Ось це відео — в mp4, це відео — в ogg, ці п’ять пісень перегнати в mp3, а всі картинки — в png». І можете йти спати. Format Factory сама все зробить, і вимкне комп’ютер, якщо захочете.
Формати розбиті на категорії — «Відео», «Аудіо», «Фото», «ROM пристрої». Це сильно полегшує пошук потрібного формату. А їх конвертер підтримує немало. Кожна категорія містить набір іконок, наприклад «Все в мобільний формат», або «Все в WMV», які запускають відповідний майстер. Причому ці майстри дивно поєднують в собі простоту і гнучкість, і допоможуть навіть новачкові досягнути бажаного результату. Чесно кажучи, я ще не зустрічав конвертер, настільки ж простий та фугкціональний.
У розділі «ROM пристрої» знаходяться утиліти, які дозволяють зберігати на вінчестер дані з DVD і аудіо дисків, а також створювати образи.
Ще один сюрприз в категорії «Розширений». Тут ви знайдете утиліти для об’єднання відео і аудіо файлів, а також для накладення звукових доріжок на відеопотік.
Ще можна додати, що цей відео конвертер відмінно русифікований і дуже непогано виглядає. Мабуть, Format Factory можна рекомендувати будь-кому, хто займається обробкою відео і звуку на любительському рівні.

відео конвертер super super (скачати) — ця програма повністю виправдовує свою назву. Набір форматів, які підтримує утиліта , величезний. Присутність параметрів якості відео, різних алгоритмів стискування та усіляких оптимізаторів дає можливість налаштувати практично все на свій смак та розсуд.. Жодних компромісів та повний контроль над відеопотоком. Проте інтерфейс доволі доступний, і попорпавшись в довідці конвертера, через короткий час цілком можна упевнено орієнтуватися в цій програмі.
Швидкість конвертації, звичайно, залежить від алгоритмів стискування та налаштувань якості, які ви вибрали. Але сама програма досить спритна.
Розробники програми додати окрім фунцій конвертера також і можливості редактора, такі як об’єднання відео файлів та маніпуляції з аудіодоріжкою.
Відніміть відсутність російськомовного інтерфейсу, додайте швидкість та гнучкість конвертації, та помножте на безкоштовність — ви отримаєте досить пристойний відеоконвертер.

відео конвертер media coder media coder (скачати) — третій представник нашої підбірки відео конвертерів. Дуже гідний представник. На програма до солідних можливостей по конвертації відео і аудіо файлів, програма має приємний інтерфейс. Майстер, виконаний у веб-стилі допоможе налаштувати вам параметри по-умовчанню. Причому майже на будь-яке питання можна відповісти «No idea» («Без поняття»). В цьому випадку ви перейдете на сторінку допомоги за програмою. Media Coder має три режими роботи конвертера: «Спрощений», «Нормальний» і «Розширений». Розширений режим потрібний для тонкого налаштування якості вихідного відео і аудіо. Спрощений же надає нескладний інтерфейс початкуючим користувачам.

Дуже прикрашає програму наявність емуляторів переносних медіа-пристроїв. Наприклад, ви можете спробувати відтворити відео на емуляторі Nokia N70 або iPod.
Ще корисна особливість — програма дозволяє робити оцінку продуктивності (швидкодії) системи, аби знати приблизний час конвертації вибраних файлів.

На закінчення можна сказати, що кожен відео конвертер має свої особливості. В кожного свої достоїнства і недоліки. Але всі вони поза сумнівом гідні уваги і вищої оцінки користувачів. При тому, що всі приведені утиліти абсолютно безкоштовні.
P.S. Доречі, чи знаєте ви як скачувати відео з контакту?

Статті по темі

Ваш коментар
0 коментара(ів)


[ Ctrl + Enter ]