Безкоштовні програми для створення відео з фотографій та музикою (слайдшоу)

Назбиралося багато фотографії з проведеної відпустки, ювілею, весілля, інших пам’ятних або урочистих подій? І ви хочете поділитися враженнями з друзями, зробити приємний сюрприз або пам’ятний подарунок?
Проте, варто пам’ятайте те, що переважна більшість фотографій цікаві лише тим, хто на них зображений.
Як наслідок — перегортати фотоальбоми або перебирати довгий час пачки чужих фотографій — заняття одноманітне і швидко набридаюче.
Сучасні технологи дають можливість виправити ситуацію і одночасно розкрити ваш творчий потенціал за допомогою створення слайдшоу. Слайдшоу — це відеоролик, створений з фотографій, з звуковим супроводом і використанням різних переходів і ефектів. Створити красиве слайдшоу з музикою можна на онлайн сервісах, або використавши програму для створення слйдшоу з фотографій.
Як відомо, є платні професійні програми за які їх автори вимагають гроші. Як альтернативу, пропоную короткий огляд безкоштовних програм для створення красивих слайдшоу з фотографій і музикою (для попереднього редагування/ретуші зображень можуть бути корисними програми для обробки фотографій ).

програма для створення слайдшоу PhotoStage-Slideshow PhotoStage Slideshow (скачати) — зручний і простий у використанні інструмент для створення слайд-шоу і презентацій.
Програма дозволяє користувачеві з легкістю комбінувати цифрові зображення, відеоролики, музику, додавати до них ефекти переходів, текст і водяні знаки, власні коментарі, налаштовувати яскравість, насиченість і колір, кадрувати картинки і т.п. Готове слайд-шоу можна записати на CD/DVD або Blu-ray диски, зберегти на жорсткому диску у форматі avi, asf, wmv, 3gp, mpg, mp4 або mov, підготувати для перегляду на різних портативних пристроях, опублікувати на YouTube або Facebook, а також експортувати в Flash. Підтримуються практично всі популярні аудіо, відео і графічні формати.

програма для створення слайдшоу Bolide-Slideshow-Creator Bolide Slideshow Creator (скачати) — програма допоможе швидко та легко створювати ефектні відеофільми, які ідеально підійдуть для представлення фотографій з родинного торжества, пам’ятної корпоративної вечірки, тощо. Аби створити слайдшоу, потрібно зробити всього три кроки: додати знімки, вибрати ефекти переходу між ними і вибрати мелодію або голосовий коментар. Після передперегляду проект можна зберегти у форматі MKV, AVI або WMV, аби записати на DVD-диск, завантажити в смартфон або в соцмережу «Вконтакті».

програма для створення слайдшоу Socusoft-Photo-to-Video-Converter Socusoft Photo to Video Converter (скачати) — програма для створення, як не нескладно здогадатися, відео із фотографій, результат може бути у форматі MP4 та MPEG. При створенні слайдшоу можна використовувати різноманітні переходи та ефекти, які можна налаштовувати. До такого фільму можна додати музичний супровід, у якості якого може виступати експортований програмою аудіо-запис з дисків формату CD-Audio або ж будь-який інший запис, захоплений із зовнішніх джерел.

програма для створення слайдшоу DVD-slideshow-GUI DVD slideshow GUI (скачати) — ця програма для створення слайдшоу (з фотографій, малюнків, відеороликів, тощо). Хороша новина в тому, що ця програма підійде як новачкам , так і досвідченим користувачам. Вона містить консультаційне меню, яке надасть вам додаткову інформацію про кожен крок створення слайдшоу. Програма дозволяє вам експортувати свої покази слайдів і записувати їх до DVD.

програма для створення слайдшоу FastStone-Image-Viewer FastStone Image Viewer (скачати) | сайт — чудовий браузер картинок, який виступає також у якості програми для створення слайдшоу. Простий і зручний інтерфейс, багато корисних режимів, такі як зміна розміру, переіменовка, маштабування, коректування кольору, водяні знаки, більше 60 ефектів для слайдшоу і так далі.
При створенні слайшоу ви можете скористатися безкоштовними онлайн-сервісами інтернету.

P.S. Не підійшли дані програми? Не проблема, можна спробувати інші, наприклад декілька безкоштовних програм для створення відео із фотографій, розглянутих у цій статті.

P.P.S. У вас брак аудіотреків для озвучки ваших слайдшоу? Але це не проблема, наприклад, у тому ж vk.com музики вдосталь, качай — закачайся, варто лише озброїтися програмою для скачування музики з контакту

.

Статті по темі

Ваш коментар
1 коментара(рів)
  1. 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛


[ Ctrl + Enter ]